Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga,
Łam, czego rozum nie złamie!
Młodości! – Orla twych lotów potęga,
Jako piorun, twoje ramię!

— Adam Mickiewicz

SYMBOL NIEBIOS

Orzeł – symbol wolności. Jego barwy niosą za sobą wielkość i wzniosłość. Skomponowane razem, dają świadectwo wspólnego odrodzenia w duchu – nieustraszoności, walki i zwycięstwa światła nad ciemnością i materią. Orzeł złoty to ptak nieśmiertelny, odważny i wiecznie mierzący wysoko. Ma wyznaczać wzniosłe cele, dawać nadzieję. Powinien służyć każdemu, unosząc głowy ku górze i jednoczyć wszystkich, niezależnie od narodowości czy upodobań politycznych. Powstał, by nigdy nie zapomnieć o wartościach jakimi jest wolność, odwaga, wiara i nadzieja.

ORZEŁ POLSKI

Rok 2018 wyznacza rocznicę szczególną – obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Dla upamiętnienia tak ważnego momentu naszej historii powstał ORZEŁ POLSKI – ekskluzywny produkt w postaci chromowanych złotych i srebrnych naklejek oraz magnesów z wizerunkiem orła z koroną.

NASZA OFERTA

Orzeł Polski stworzony został w dwóch wariantach kolorystycznych: w złocie i srebrze. Ten chromowany metal wyróżnia się niesamowitą trwałością i wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne. Sprzedawany w postaci samych emblematów, pozwoli użytkownikowi trwale umieścić symbol w dowolnym dla niego miejscu, lub w postaci magnesów pamiątkowych dla większej swobody jego posiadacza. Magnesy powstały w trzech specyficznych formach: kole, herbie oraz uproszczonym obrysie granic Polski. Do ich produkcji wykorzystane zostały tylko wysokogatunkowe materiały: bezsęczna sklejka topolowa oraz odporny na zarysowania laminat z funkcją anti-fingerprint.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart